Dentysta Ołtaszyn

Dentysta Wrocław Ołtaszyn

Centrum stomatologiczne  Welldent jest miejscem, w którym na pierwszym miejscu stawiamy na bezpieczeństwo pacjenta. Stomatologia na Ołtaszynie jako jedna z niewielu wyposażona jest w wewnętrzny system dezynfekcji końcówek stomatologicznych i ssaka. Dodatkowo poprawność dezynfekcji kontrolowana jest przez testy chemiczne i biologiczne oraz dokumentowana wydrukiem z całego procesu sterylizacji.

Pragniemy, aby stomatolog na Ołtaszynie kojarzył się z komfortem i zaufaniem, które wynikają z przyjaznej atmosfery, doświadczenia oraz stosowania nowoczesnych technologii. Chcemy tworzyć centrum stomatologiczne we Wrocławiu-Ołtaszynie, do którego pacjenci z chęcią wracają.

Niestety, zarówno osobom starszym, jak i młodszym dentysta kojarzy się z bólem. Błędna diagnoza, brak indywidualnego podejścia oraz przestarzałe narzędzia, sprawiają, że wizyta staje się traumatyczna. Mieszkańcy Wrocławia i Ołtaszyna mogą skorzystać z usług dentysty w naszej klinice, co wpłynie na zmianę postrzegania stomatologa. Nasz personel w przyjazny i profesjonalny sposób, za pomocą nowoczesnego sprzętu nie tylko wyleczy uzębienie, ale również pokaże, jak dbać o zdrowy i piękny uśmiech.

Scroll to Top