Cennik

Informujemy, że w trosce o najwyższą jakość świadczonych usług, stosujemy najwyższej jakości materiały stomatologiczne. 

Dostawcami wszystkich materiałów oraz implantów są renomowani producenci . Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi we Wrocławiu.

Formy płatności – gotówka, karta płatnicza, raty

Stomatologia zachowawcza W Welldent stosujemy wypełnienia zęba z najwyższej jakości materiałów nanohybrydowych. Dodatkowo zabieg oczyszczania próchnicy wykonywany jest z zastosowaniem mikroskopu stomatologicznego, co podnosi jakość leczenia. O wskazaniach do zastosowania mikroskopu do leczenia zębów może poinformować lekarz przed wizytą. W przypadku utraty dużej części zęba z powodu próchnicy zastosować można inleye wykonywane w laboratorium. W cenę leczenia wliczone jest znieczulenie.
Konsultacje Precyzyjna diagnostyka i planowanie leczenia są kluczem do sukcesu klinicznego. Dlatego zachęcamy do udziału w konsultacjach z naszymi ekspertami (implantolog, protetyk, ortodonta, endodonta, stomatolog ogólny). W przypadku konieczności poszerzenia diagnostyki o zdjęcie panoramiczne lub tomografię komputerową CBCT dysponujemy w Centrum Welldent pracownią rentgenowską.
UsługaCena (zł)
Konsultacja Implantologiczna150 - 250
Konsultacja Protetyczna
Konsultacja Ortodontyczna
Znieczulenie Wszystkie zabiegi, wykonywane w Centrum Welldent wykonywane są w znieczuleniu, często jest to jest komputerowe znieczulenie, które nie wywołuje uczucia rozpierania tkanek podczas podawania.
UsługaCena (zł)
Znieczulenie komputerowe100
Implanty W szczególnych przypadkach leczenie stomatologiczne wymaga zastosowania implantów.
UsługaCena (zł)
Implant chirurgicznydo 3 900
Periodontologia Dział stomatologii zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem chorób tkanek otaczających zęby.
UsługaCena (zł)
Głęboki skaling poddziąsłowy, wykonywany w znieczuleniu z elementami kiretażu i rootplaninguod 400
Kiretaż zamkniętyod 300
Kiretaż otwarty bez regeneracjiod 600
Regeneracja przyzębia, materiał kościozastępczyod 2 200
Protezy Najprostsze rozwiązania protetyczne to proteza akrylowa lub szkieletowa. Wybór zależeć będzie od stopnia utraty zębów. Przy całkowitym bezzębiu proponowane są protezy akrylowe, przy kilku istniejących zębach protezy szkieletowe. Brak akceptacji tradycyjnych protez ruchomych to wskazanie do zastosowania nowoczesnych rozwiązań overdenture, czyli specjalnej protezy zamocowanej na implantach.
UsługaCena (zł)
Proteza akrylowa1 800
Proteza szkieletowado 3 000
Korony Najwyższa estetyka uśmiechu wymaga zastosowania korony pełnoceramicznej, która przepuszczając światło, imituje naturalny ząb. Korona porcelanowa to odbudowa protetyczna na metalu.
UsługaCena (zł)
Korona porcelanowa na metalu1600
Korona pełnoceramiczna/cyrkon/2 400
Alternatywa
Korona na implancie3 900
Licówki Niewielka destrukcja twardych tkanek zęba w przednim odcinku uzupełniona może zostać licówką pełnoceramiczną, która nie wymaga całościowego szlifowania zęba.
UsługaCena (zł)
Licówka porcelanowa2 400
Licówka kompozytowa950
Aparat ortodontyczny Aparat ortodontyczny to rozwiązanie dla pacjentów z wadą zgryzu i stłoczeniami zębów. Może to być tradycyjny aparat metalowy lub estetyczny ? aparat z ceramicznymi zamkami.
UsługaCena (zł)
Aparat tradycyjny metalowy2 500
Aparat estetyczny3 000
Aparat kosmetyczny3 500
Aparat SL3 300
Wypełnienie kompozytowe320 - 480
Mikroskop dodatkowo do zabiegu50
Inley/onlay/overlay kompozytowy1 200
Leczenie kanałowe - mikroskopowe Zastosowanie mikroskopu w leczeniu kanałowym/endodontycznym podnosi jakość postępowania. Leczenie prowadzone jest przez lekarzy specjalistów w leczeniu kanałowym z zastosowaniem mikroskopu.
UsługaCena (zł)
Pierwotne leczenie kanałowe pod mikroskopem – zęby przednieod 800
Pierwotne leczenie kanałowe pod mikroskopem – zęby przedtrzonoweod 1000
Pierwotne leczenie kanałowe pod mikroskopem – zęby trzonoweod 1 400
Powtórne leczenie kanałowe pod mikroskopem – zęby przednieod 900
Powtórne leczenie kanałowe pod mikroskopem – zęby przedtrzonoweod 1 200
Powtórne leczenie kanałowe pod mikroskopem – zęby trzonoweod 1500
Profilaktyka Kompleksowa higienizacja obejmuje skaling i polerowanie, piaskowanie oraz fluoryzację. Wykonywana jest także przez higienistki stomatologiczne.
UsługaCena (zł)
Usunięcie zęba300 - 500
Usunięcie zęba mądrości400 - 800
Chirurgia stomatologiczna Usuwanie zębów to ostateczne rozwiązanie, które stosujemy w przypadku, kiedy prognozy na zachowanie zęba w jamie ustnej są niekorzystne, nawet mimo zastosowania mikroskopowego leczenia kanałowego.
UsługaCena (zł)
Higienizacja450
Leczenie dzieci Wizyty adaptacyjne, to wizyty podczas których zapoznajemy dziecko ze stomatologiem i gabinetem Welldent. W leczeniu próchnicy u dzieci znajdują zastosowanie kolorowe wypełnienia.
UsługaCena (zł)
Wizyta adaptacyjna100
Wypełnienie u dzieci320 - 420
Scroll to Top