O nas

Centrum Stomatologii WellDent Wrocław

Staramy się, aby wizyta w naszym gabinecie stomatologicznym była przyjemna i miło wspominana. Dbamy nie tylko o najwyższą jakość usług dentystycznych, ale również o czas spędzony podczas oczekiwania na zabiegi.

Proponujemy Pacjentom komfortowe warunki oraz możliwość relaksu w klimatyzowanych pomieszczeniach poczekalni i aneksu wypoczynkowego. Oferujemy kawę, herbatę oraz zimne napoje.

Wyposażenie gabinetów i poczekalni

Dla Pacjentów oczekujących na wizytę w jednym z naszych gabinetów stomatologicznych oraz osób towarzyszących zapewniony jest dostęp do internetu i ciekawych czasopism.

W recepcji istnieje możliwość zaopatrzenia się w produkty do profesjonalnej higieny jamy ustnej. Przed samą wizytą można skorzystać z jednorazowych szczotek i past do zębów. Dzięki temu dentysta będzie miał większy komfort pracy a pacjent lepsze samopoczucie.

Technologie i bezpieczeństwo epidemiologiczne

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Pacjentów. Procesy sterylizacji są w dużym stopniu zautomatyzowane, co eliminuje możliwość jakichkolwiek niedoskonałości.

WellDent Centrum Stomatologiczne jako jedna z niewielu klinik na rynku usług medycznych posiada wewnętrzny system dezynfekcji końcówek stomatologicznych i ssaka przy unicie oraz oddzielne pomieszczenie do sterylizacji narzędzi.

Wyposażone ono jest w myjki ultradźwiękowe i stanowisko przygotowane dla termodezynfektora – profesjonalnej zmywarki do mycia narzędzi stomatologicznych . Termodezynfekcja zapewnia pełne zautomatyzowanie procesów mycia narzędzi, co eliminuje niedoskonałości mycia ręcznego.

Po wizycie narzędzia są dokładnie myte, dezynfekowane i zamykane zgrzewarką w jednorazowych rękawach foliowo-papierowych, a następnie sterylizowane w autoklawie próżniowym. Sterylizacja spełnia wymogi standardów europejskich i jest najpewniejszą metodą zapobiegania zakażeniom. Proces sterylizacji kontrolowany przez testy chemiczne oraz biologiczne poprawności sterylizacji wysyłane do Stacji Sanepid. Poprawność procesów sterylizacji dokumentowana jest wydrukiem z komputera śledzącego proces sterylizacji.

Centrum Stomatologiczne Welldent posiada:

Scroll to Top