Dentysta Fabryczna Wrocław

Twój uśmiech jest naszym priorytetem. Choć nasz gabinet mieści się na ulicy Jerzego Kukuczki 5/9, serdecznie zapraszamy mieszkańców Fabrycznej oraz okolic do skorzystania z naszych usług stomatologicznych.

Co oferujemy?

Nasz doświadczony zespół dentystów zawsze stara się zapewnić najwyższą jakość usług, korzystając z najnowocześniejszych technologii i metod leczenia.

Rozumiemy, że każdy pacjent jest inny, dlatego dostosowujemy nasze podejście i leczenie do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Nasz gabinet został zaprojektowany z myślą o Twoim komforcie i zrelaksowaniu się podczas wizyty u dentysty. Przyjazna atmosfera i profesjonalna obsługa sprawią, że poczujesz się jak w domu.

Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną, obejmującą m.in. stomatologię zachowawczą, protetykę, ortodoncję, a także chirurgię stomatologiczną.

Nasz gabinet jest łatwo dostępny dla mieszkańców Fabrycznej i okolic. Znajdziesz nas w dogodnej lokalizacji, co ułatwi Ci regularne wizyty stomatologiczne.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby umówić się na wizytę w Welldent i zatroszczyć się o zdrowie swojego uśmiechu!

Adres centrum

ul. Jerzego Kukuczki 5/9 50-570 Wrocław

Rejestracja

+48 604 239 539
+48 71 733 60 61
recepcja@welldent.pl

Godziny otwarcia

Pon. - Pt 8:00 - 21:00

WellDent Centrum Stomatologiczne I Stomatologia Estetyczna I Implantologia I Protetyka I Ortodoncja

Umów wizytę w WellDent

Zapraszamy do gabinetów dentystycznych Centrum Stomatologicznego WellDent we Wrocławiu.

Centrum stomatologii Welldent - Usługi

Jeżeli zależy Państwu na wysokiej jakości usługach stomatologicznych, zapraszamy do gabinetów dentystycznych Centrum Stomatologicznego WellDent Wrocław Klecina.

Scroll to Top