Dentysta Śródmieście Wrocław

Welldent to miejsce, w którym dbamy o zdrowie i piękny uśmiech naszych pacjentów. Nasz gabinet znajduje się w lokalizacji Jerzego Kukuczki 5/9, natomiast zapraszamy serdecznie mieszkańców Śródmieścia i okolic do skorzystania z naszych usług stomatologicznych.

Dentysta Welldent to:

  • profesjonalna opieka

Nasz doświadczony zespół dentystów świadczy usługi na najwyższym poziomie, stosując nowoczesne metody leczenia i wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt stomatologiczny.

  • wszechstronny zakres usług

Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych, obejmujących m.in. stomatologię zachowawczą, endodoncję, protetykę, ortodoncję oraz chirurgię stomatologiczną, aby sprostać wszelkim potrzebom naszych pacjentów.

  • indywidualne podejście

Dbamy o to, aby każdy pacjent czuł się komfortowo i bezpiecznie podczas wizyty u nas. Nasze indywidualne podejście pozwala nam dostosować leczenie do potrzeb i oczekiwań pacjenta.

  • przyjazna atmosfera

Stworzyliśmy przyjazne i relaksujące środowisko, które sprawia, że wizyta u dentysty staje się przyjemnym doświadczeniem. Nasz personel zadba o Twój komfort i spokój podczas każdej wizyty.

Nie czekaj! Umów się już dziś na wizytę w Welldent i zaufaj profesjonalistom. Zadbaj o swoje zdrowie i piękny uśmiech razem z nami!

Adres centrum

ul. Jerzego Kukuczki 5/9 50-570 Wrocław

Rejestracja

+48 604 239 539
+48 71 733 60 61
recepcja@welldent.pl

Godziny otwarcia

Pon. - Pt 8:00 - 21:00

WellDent Centrum Stomatologiczne I Stomatologia Estetyczna I Implantologia I Protetyka I Ortodoncja

Umów wizytę w WellDent

Zapraszamy do gabinetów dentystycznych Centrum Stomatologicznego WellDent we Wrocławiu.

Centrum stomatologii Welldent - Usługi

Jeżeli zależy Państwu na wysokiej jakości usługach stomatologicznych, zapraszamy do gabinetów dentystycznych Centrum Stomatologicznego WellDent Wrocław Klecina.

Scroll to Top