Dentysta Stare Miasto Wrocław

W Welldent zapewniamy kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie, dbając o zdrowie i piękny uśmiech naszych pacjentów. Nasz gabinet znajduje się pod adresem Jerzego Kukuczki 5/9, ale zapraszamy do nas również mieszkańców Starego Miasta, jak i wszystkich zainteresowanych wysoką jakością usług dentystycznych.

Dlaczego warto wybrać usługi stomatologiczne Welldent?

 Nasz zespół składa się z doświadczonych dentystów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, aby zapewnić Ci najlepszą opiekę. Stosujemy najnowocześniejsze metody leczenia oraz wykorzystujemy nowoczesny sprzęt stomatologiczny, co gwarantuje skuteczność i komfort zabiegów. Każdy pacjent jest dla nas wyjątkowy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci indywidualnie dopasowane leczenie i komfort podczas wizyt. Oferujemy kompleksową opiekę stomatologiczną, obejmującą m.in. stomatologię zachowawczą, endodoncję, protetykę, ortodoncję oraz chirurgię stomatologiczną. Dbamy o to, aby wizyta u dentysty była dla Ciebie komfortowym doświadczeniem. Nasza przyjazna atmosfera oraz profesjonalne podejście sprawią, że poczujesz się u nas swobodnie i bezpiecznie.

Nie czekaj, zadzwoń już dziś i umów się na wizytę w Welldent. Zapewniamy Ci kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie!

Adres centrum

ul. Jerzego Kukuczki 5/9 50-570 Wrocław

Rejestracja

+48 604 239 539
+48 71 733 60 61
recepcja@welldent.pl

Godziny otwarcia

Pon. - Pt 8:00 - 21:00

WellDent Centrum Stomatologiczne I Stomatologia Estetyczna I Implantologia I Protetyka I Ortodoncja

Umów wizytę w WellDent

Zapraszamy do gabinetów dentystycznych Centrum Stomatologicznego WellDent we Wrocławiu.

Centrum stomatologii Welldent - Usługi

Jeżeli zależy Państwu na wysokiej jakości usługach stomatologicznych, zapraszamy do gabinetów dentystycznych Centrum Stomatologicznego WellDent Wrocław Klecina.

Scroll to Top