Dentysta Tarnogaj Wrocław

Witamy w Welldent, miejscu gdzie troszczymy się o zdrowie i uśmiech naszych pacjentów. Choć nasza przychodnia znajduje się na ulicy Jerzego Kukuczki 5/9, serdecznie zapraszamy mieszkańców Tarnogaju oraz okolic do korzystania z naszych usług stomatologicznych.

Nasze atuty:

Nasz zespół składa się z doświadczonych i kompetentnych dentystów, gotowych zapewnić Ci kompleksową opiekę na najwyższym poziomie.

Stosujemy najnowsze technologie i metody leczenia, co pozwala nam zapewnić skuteczne i bezbolesne zabiegi stomatologiczne.

Dbamy o to, aby każda wizyta u dentysty była komfortowa i przyjemna. Nasz gabinet stworzony jest w przyjaznej atmosferze, gdzie każdy pacjent czuje się swobodnie.

Oferujemy szeroki zakres usług stomatologicznych, obejmujących m.in. stomatologię zachowawczą, ortodoncję, protetykę oraz chirurgię stomatologiczną.

Nasza przychodnia znajduje się w dogodnym miejscu na Tarnogaju, co ułatwia dotarcie do nas zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską.

Umów się na wizytę już dziś i zaufaj swojemu uśmiechowi opiece Welldent na Tarnogaju!

Adres centrum

ul. Jerzego Kukuczki 5/9 50-570 Wrocław

Rejestracja

+48 604 239 539
+48 71 733 60 61
recepcja@welldent.pl

Godziny otwarcia

Pon. - Pt 8:00 - 21:00

WellDent Centrum Stomatologiczne I Stomatologia Estetyczna I Implantologia I Protetyka I Ortodoncja

Umów wizytę w WellDent

Zapraszamy do gabinetów dentystycznych Centrum Stomatologicznego WellDent we Wrocławiu.

Centrum stomatologii Welldent - Usługi

Jeżeli zależy Państwu na wysokiej jakości usługach stomatologicznych, zapraszamy do gabinetów dentystycznych Centrum Stomatologicznego WellDent Wrocław Klecina.

Scroll to Top