Licówki Zgorzelec

Licówki Zgorzelec: Perfekcyjny uśmiech

Szukasz doskonałego uśmiechu? Chciałbyś ukryć przebarwienia, zlikwidować diastemę czy wyregulować nierówności? Jeśli tak, to licówki porcelanowe w Zgorzelcu mogą być rozwiązaniem, którego szukasz! Centrum Stomatologiczne WellDent oferuje kompleksowe usługi stomatologiczne, w tym licówki na zęby, aby zapewnić Ci uśmiech, na który zasługujesz. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tej innowacyjnej procedurze.

Dlaczego licówki w Zgorzelcu to dobre rozwiązanie?

Licówki zębowe to cienkie płytki wykonane z materiału ceramicznego lub kompozytu, które są trwale przyklejane na przednią powierzchnię zębów. Ich struktura jest niezwykle podobna do naturalnego szkliwa, co sprawia, że są doskonałym rozwiązaniem do poprawy estetyki zębów przednich.

Licówki porcelanowe oferują wiele korzyści. Są one stosunkowo trwałe, odporne na plamy i dobrze przylegające, co oznacza, że będziesz cieszyć się pięknym uśmiechem przez wiele lat. Ponadto, są nieinwazyjne i wymagają minimalnego przygotowania zębów.

Dlaczego licówki w Zgorzelcu to dobre rozwiązanie?

Proces aplikacji licówek zazwyczaj składa się z kilku etapów:

  1. Na początku lekarz stomatolog przeprowadza dokładną ocenę stanu twojej jamy ustnej i planuje kształt i odcień licówek, aby idealnie pasowały do twoich indywidualnych cech.

  2. Następnie zęby są delikatnie przygotowywane poprzez minimalne oszlifowanie szkliwa na przednich powierzchniach.

  3. Pobiera się wyciski uzębienia, na podstawie których w laboratorium protetycznym przygotowywane zostaną porcelanowe licówki. Na czas oczekiwania na gotową pracę, na zęby Pacjenta nakłada się licówki tymczasowe, aby chronić zęby przed urazami mechanicznymi i termicznymi.

  4. Technicy w laboratorium protetycznym tworzą licówki doskonale dostosowane do potrzeb i warunków Pacjenta. Czas oczekiwania na gotową pracę wynosi do 2 tygodni.

  5. Na ostatniej wizycie pacjent weryfikuje ze stomatologiem kształt, kolor, wielkość i funkcjonalność licówek. Po zaakceptowaniu pracy, licówki zostają zamocowane na stałe, aby cieszyć się pięknym uśmiechem przez wiele lat.

Licówki zębowe to nie tylko doskonałe narzędzie do poprawy estetyki uśmiechu, ale także mogą wpłynąć na funkcjonalność zębów. Dla pacjentów z niewielkimi wadami zgryzu, licówki mogą pomóc w harmonizacji układu żującego, co przyczynia się do poprawy ogólnego zdrowia jamy ustnej.

Adres centrum

ul. Jerzego Kukuczki 5/9 50-570 Wrocław

Rejestracja

+48 604 239 539
+48 71 733 60 61
recepcja@welldent.pl

Godziny otwarcia

Pon. - Pt 8:00 - 21:00

WellDent Centrum Stomatologiczne I Stomatologia Estetyczna I Implantologia I Protetyka I Ortodoncja

Umów wizytę w WellDent

Zapraszamy do gabinetów dentystycznych Centrum Stomatologicznego WellDent we Wrocławiu.

Centrum stomatologii Welldent - Usługi

Jeżeli zależy Państwu na wysokiej jakości usługach stomatologicznych, zapraszamy do gabinetów dentystycznych Centrum Stomatologicznego WellDent.

Zapraszamy na konsultacje w centrum stomatologicznym WellDent

Jeśli marzysz o pięknym i pewnym uśmiechu, licówki porcelanowe w Zgorzelcu są doskonałym rozwiązaniem. Nasz doświadczony zespół specjalistów w Centrum Stomatologicznym WellDent jest gotowy pomóc Ci osiągnąć wymarzony uśmiech. Zadbaj o swoją samoocenę i komfort podczas codziennych interakcji. Licówki zębowe to innowacyjna i estetyczna procedura, która spełni Twoje oczekiwania.

Masz pytania dotyczące licówek zębowych lub chciałbyś umówić się na konsultację? Zapraszamy do skorzystania z jednej z poniższych opcji:

  • Kontakt telefoniczny: Zadzwoń pod numer naszego recepcji, a nasi uprzejmi pracownicy pomogą Ci wybrać dogodny termin konsultacji.

  • Kontakt mailowy: Prześlij e-mail na adres podany na naszej stronie internetowej, podając swoje dane kontaktowe i preferowany czas wizyty. Nasz personel skontaktuje się z Tobą, aby ustalić dokładny termin konsultacji.

  • Portal ZnanyLekarz: Jesteśmy obecni na platformie ZnanyLekarz, co umożliwia umówienie się na wizytę online w dogodnym dla Ciebie terminie.

W Centrum Stomatologicznym WellDent dbamy o Twoje zdrowie i satysfakcję. Czekamy na Twoje zgłoszenie, aby pomóc Ci osiągnąć uśmiech, o którym zawsze marzyłeś.

Scroll to Top