dr n. med. Anna Dobosz

dr n. med. Anna Dobosz

właściciel Centrum WellDent

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu /1997/.

Ukończyła Studia Podyplomowe „Menedżer Ochrony Zdrowia” na Wydziale Lekarskim Kształcenia Podyplomowego Akademii Medycznej we Wrocławiu /2000/.
Posiada wieloletnie doświadczenie pedagogiczne zdobyte podczas pracy jako nauczyciel akademicki w Katedrze Protetyki Stomatologicznej AM we Wrocławiu.
W roku 2010 obroniła pracę doktorską pt.” Odporność korozyjna stopów tytanowych” / promotor: śp. prof.dr hab.n.med. Rajmund Orlicki/

Autorka i współautorka licznych publikacji naukowych w krajowych i zagranicznych czasopismach medycznych oraz prezentacji ustnych i posterów na konferencjach naukowych.
Uczestniczka i prelegent na wielu międzynarodowych i krajowych sympozjach naukowych, głównie z zakresu stomatologii estetycznej oraz protetyki stomatologicznej.

Specjalizuje się w protetyce stomatologicznej , diagnostyce i leczenie zaburzeń i funkcji zwarcia oraz terapii bólu w okolicy głowy i szyi i dysfunkcji stawów skroniowo-żuchwowych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego i Polskiego Towarzystwa Dysfunkcji Narządu Żucia.

W pracy kieruje się skutecznością wykonywanych zabiegów i dobrem Pacjenta.
Zainteresowania: muzyka poważna, psychologia dziecięca, podróże z rodziną.

Scroll to Top